Varta million
Головний приз
100 000 грн

Щотижня

image

Зарядний пристрій LCD Smart Charger+ з акумуляторами 4x AA 2100mAh

Високотехнологічний зарядний пристрій Varta LCD Smart Charger+ з можливістю поканального заряду акумуляторних батарей типорозміру AA, AAA, і 9V (Крона). Підключається до мережі за допомогою мережевого адаптера напругою 100-240 V. Зарядний пристрій має компактний розмір, стильний дизайн. LCD дисплей показує рівень заряду. Серед додаткових функцій : таймер зарядки, захист від неправильної установки акумуляторів, функція виключення при установці звичайних батарейок або пошкоджених акумуляторів, захист від короткого замикання. мінус дельта V.

image

Павербанк Varta Fast Energy 20000 mAh + зарядний кабель

Павербанк Varta Fast Energy 20000 mAh — вишуканий і сучасний дизайн із міцним алюмінієвим корпусом преміумкласу. Забезпечує максимальну гнучкість у дорозі: заряджає до 3 пристроїв одночасно. 4 білих світлодіоди вказують на стан заряду, синій — індикація швидкого заряджання. Потужний блок живлення з 4 портами (1x вхід MicroUSB, 2x виходи USB A QC 3.0, 1x двоспрямований порт USB Type C PD). Сучасні технології: порт USB Type C PD і Quick Charge 3.0 для надшвидкого й інтелектуального заряджання (5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A)

Використання новітніх передових технологій безпеки VARTA:

 • Внутрішній датчик NTC перериває процес заряджання за високих температур.
 • Батареї захищені від перезаряджання, щоб уникнути ушкодження елементів або надмірного старіння.
 • Захист від глибокого розряджання акумуляторів запобігає ушкодженню елементів і збільшує термін експлуатації акумуляторів.
 • Батареї захищені від перевантаження за струмом, щоб уникнути ушкодження елементів.
 • Сучасний захист від короткого замикання завдяки самовідновлюваному запобіжнику.
image

Павербанк Varta Wireless 10000 mAh

Павербанк Varta Wireless 10000 mAh — бездротовий зарядний пристрій і зовнішній акумулятор із 3 портами (1x двоспрямований USB Type C PD, 2x USB A QC 3.0). Максимальна зручність завдяки швидкому бездротовому заряджанню до 10 Вт. 4 білих світлодіоди вказують на стан заряду, синій — індикація швидкого заряджання й індикації бездротового заряджання.

Сучасні технології: порт USB Type C PD і Quick Charge 3.0 для надшвидкого й інтелектуального заряджання до 18 Вт (5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A).

 • Використання новітніх передових технологій безпеки VARTA:
 • Внутрішній датчик NTC перериває процес заряджання за високих температур. Батареї захищені від перезаряджання, щоб уникнути ушкодження елементів або надмірного старіння;
 • Захист від глибокого розряджання акумуляторів запобігає ушкодженню елементів і збільшує термін експлуатації акумуляторів;
 • Батареї захищені від перевантаження за струмом, щоб уникнути ушкодження елементів;
 • Сучасний захист від короткого замикання завдяки самовідновлюваному запобіжнику.
image

Ліхтар VARTA Night Cutter F30R + кабель

Преміальний акумуляторний ліхтар, який дійсно «прорізає» ніч. Вбудований USB-вхід працює з усіма кабелями Micro-USB, може використовуватися як портативний павербанк для екстреної зарядки, завдяки вбудованому USB виходу (2600мАг). Ліхтар має високоякісний алюмінієвий корпус, обладнаний індикатором рівня заряду та захистом від саморозряду. Серед інших переваг: водонепроникність (IPX4), ударостійкість (випробування на падіння з висоти 2м).

 • 4 режими освітлення: високий, середній, низький, стробоскоп.
 • Високоефективний світлодіод Cree LED з кріпильним затискачем.
 • Довжина світлового променя 300 м.
 • Батареї захищені від перевантаження за струмом, щоб уникнути ушкодження елементів;
 • Час роботи: 24 години.

Щодня

image

Лужні батарейки Longlife 10 ААА

Надійне джерело енергії Longlife призначене для використання в іграшках, ліхтарях, пультах дистанційного керування, калькуляторах, годинниках тощо. Оптимальне рішення для пристроїв із постійним невисоким енергоспоживанням. Утричі більше енергії, ніж у сольових батарейок.

image

Лужні батарейки Longlife 10 АА

Надійне джерело енергії Longlife призначене для використання в іграшках, ліхтарях, пультах дистанційного керування, калькуляторах, годинниках тощо. Оптимальне рішення для пристроїв із постійним невисоким енергоспоживанням. Утричі більше енергії, ніж у сольових батарейок.

image

Зарядний пристрій Pocket Charger з акумуляторами 4xAA 2100mAh + 2xAAA 800mAh

Зарядний пристрій Varta Pocket Charger + 4AA 2100 mAh NI-MH — це найпростіший спосіб зарядити акумулятори за ніч. 4 AA акумулятора 2100mAh в комплекті.

 • Зарядка 2 або 4 акумуляторів (NiMH або NiCd) за ніч.
 • Відключення по таймеру. Компактність і ергономічність.
 • 1 світлодіод для кожної пари акумуляторів.
 • Типорозмір елементів: ААА, АА.
 • Конфігурація елементів: ААА 2 або 4 штуки; АА 2 або 4 штуки.
 • Зарядний струм: ААА 120-140 (± 20%) ma; АА 220-250 (± 20%) ma.
image

Ліхтар VARTA INDESTRUCTIBLE F20 Pro 2AA

Ліхтар Varta Indestructible F20 Pro LED 2хАА - надзвичайно міцний тактичний ліхтар з амортизуючою прогумованою голівкою і торцевою кришкою. Освітлення формується потоком 350 люменів на дистанцію до 140 метрів. Підтримуються два режими фокусування променя. Для живлення потрібні дві батарейки популярного типорозміру AA. Корпус ліхтарика, на основі анодованого алюмінію, радує високим рівнем захисту до ударів відповідаючи рівню IK08. Герметичність відповідає рівню захисту IP67. Час роботи: 55 год.

image

Ліхтар VARTA INDESTRUCTIBLE H20 Pro

Varta Indestructible H20 Pro LED 3хААА - надзвичайно міцний налобний ліхтар з амортизаційними прогумованими елементами. Ліхтар оснащено ударостійими лінзами і відбивачем. Освітлення формується потоком 350 люменів на дистанцію до 100 метрів. Підтримується два режими фокусування променя. Для живлення потрібні три батарейки популярного типорозміру AAA. Корпус радує високим рівнем захисту від ударів відповідаючи рівню IK08. Герметичність відповідає рівню захисту IP67. Колір чорний.

image

Ліхтар WORK FLEX AREA LIGHT

Винайдено для воїнів вихідного дня. Робочі ліхтарі Varta ідеально підійдуть для всіх видів проектів завдяки добре продуманим функціям.

Ліхтар підтримує 2 режими освітлення: яскравий, тьмяний. Матова лінза забезпечує оптимальне розсіювання світла — не сліпить. Освітлення формується потоком 230 люменів на дистанцію до 22 метрів. Час роботи: 35 годин. Легко переносити і зручно зберігати в валізці з інструментами. Має безліч можливостей кріплення: можна підвішувати, ставити, завдяки вбудованому магніту в нижій частині ліхтаря можна кріпити до металевих поверхонь - ідеально для роботи з вільними руками. Ударостійкий (2м падіння), з рівнем захисту від пилу та вологи IP54.

image

Павербанк PORT. POWERPACK 6000mAh &USB

Varta Power bank 6000mAh - ваш ідеальний підсилювач потужності на ходу і особливо для ваших повсякденних потреб в енергії. Потужний блок живлення забезпечує до 2,5 зарядки телефону або 1 планшета і може заряджати два пристрої одночасно. Ви можете заряджати свої мобільні пристрої, такі як смартфони, планшети, розумні годинник, цифрові фотоапарати, MP3-плеєри, трекери активності або ігрові пристрої, всього за одну зарядку. Блок живлення поставляється з зарядним кабелем довжиною 50 см, а вбудований світлодіодний індикатор зарядки показує стан зарядки і розрядки для вашої зручності. Ідеально підходить для зарядки мобільних пристроїв скрізь - в автобусі, поїзді, метро, автомобілі, літаку, спорті, велосипеді, кемпінгу, походах, подорожах, в саду, на пляжі, фестивалі і в багатьох інших випадках.